Україна не змогла б протистояти російській армії на Донбасі, якби втягнулася в військовий конфлікт в Криму. ЗСУ не змогли б вести бої на двох фронтах.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає "Главред". Він зазначив, що перешкодити анексії Криму Україна не змогла б, але країні необхідно було боротися за півострів.

Тука пояснив, що на той момент 80% співробітників українських спецслужб зрадили присязі й перейшли на бік агресора. Через це, за його словами, зберегти територіальну цілісність вдалося лише там, де її підтримали місцева влада.

"Там, де місцева влада зрадила, ми Україну втратили. Там, де місцева влада дала відсіч - ми Україну зберегли. Якби Україна дала відсіч в Криму, події могли б розгортатися набагато гірше, ніж сталося в результаті. Якби там відразу почалося збройне протистояння, нам би треба було відправляти ВСУ до Криму, тому що і за рівнем підготовки, і за рівнем забезпечення військові РФ мали перевагу. Якби ми тоді вплуталися, я впевнений, у нас не вистачило б сил ще витримати удар на сході. Харків, Дніпро, Запоріжжя - це ж все було ", - пояснив Тука.

Він додав, що Москва могла б зважитись на повноцінну війну. Справа в тому, що на півострові крім "козачків" базувався величезний легальний контингент російських військ. Тука сказав, якби ЗСУ пішли в наступ, то отримали б відповідь від армії РФ, а все це подали б у тому руслі, що "бандерівська хунта пішла на руській мір".

Популярні новини зараз

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Світлана Лобода знайшла в 10-річній доньці "конкурентку" через її красу: "Ти така мавпа"

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

Кому загрожує російська армія з Криму?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, представник України на переговорах в Мінську Євген Марчук заявив, що російська делегація намагалася зірвати доповідь представника України.