Незважаючи на те, що в студії "Інтер" провели вже дві позапланові перевірки, телеканал продовжує чхати на законодавство, вперто транслюючи заборонені фільми. Чому Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не реагує більш суворо - питання, яке зацікавило парламентаріїв.

Як повідомляє "Обозреватель", про це заявив нардеп Олександр Сочка: "З боку нашого комітету, і моєї як народного депутата, очевидно, що ми змушені зацікавитися цією темою, і поставити питання зі свого боку".За його словами, зараз в Раді зареєстровано законопроект, завдяки якому телеканали можуть змусити показати джерела свого фінансування, що може вказати на якісь кошти фінансується вихід в ефір заборонених фільмів.

"У нас є законопроект, який повинен поповнити законодавство нормами, які відкривають власників телеканалів. Мені здається, що дуже важливо зрозуміти хто де і яким чином отримує кошти. Завдяки впровадженню нових законодавчих норм змусити телеканали показати, яким чином вони фінансуються. І на мою думку, що це дасть багато відповідей на питання, в тому числі, і щодо того, в яких інтересах, і не на гроші країни-агресора, фінансуються деякі програми, або виходи специфічних фільмів на окремих телеканалах", - підкреслив парламентарій.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Якою була Марина Поплавська в молодості: архівні кадри з покійною зіркою "Дизель Шоу"

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав у тому, що відомий пропагандистський канал втратив скандальну ведучу.