Україною керують некомпетентні державні службовці, які ставлять свої корупційні інтереси вище, ніж інтереси людей.

Про це в ефірі запорізького регіонального каналу «Телеканал Z» заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Економічними питаннями сьогодні займаються люди, які далекі від розуміння того, що відбувається. Тому ми купуємо тепловози в Америці, а не робимо їх у нас в Україні, тому влада робить багато інших дурниць. Необхідно, щоб до влади прийшли порядні виконавці, тому що коли корупціонери займають найвищі місця, ми бачимо, що відбувається з країною », – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також зазначив, що, на його думку, патріотизм перетворився на предмет спекуляції для політиків, які не готові працювати заради інтересів своєї держави і людей.

«Україна загрузла у війні, вона загрузла в цих постійних чварах, у цих скандалах, в корупції … Необхідно, щоб ті, хто керує країною все-таки були патріотами, щоб любили нашу країну більше, ніж інші країни, любили наш народ і державу більше , ніж гроші. І ось зараз потрібна така команда, і я як раз займаюся тим, що поєдную і збираю цих людей, які готові взяти на себе відповідальність, готові віддавати від себе, а не отримувати, коли знаходяться при владі », – констатував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", влада планує скоротити обсяг готівки в Україні.