На 54-ій Конференції з Безпеки, що проходить в Мюнхені, народний депутат Сергій Тарута, лідер партії "Основа", виступив з ініціативою введення на окупованих територіях Донбасу тимчасової міжнародної адміністрації. Напередодні Мюнхенській конференції українськими радикалами було скоєно напад на будинок і на офіс Сергія Тарути - вони закидали ці будівлі пляшками з горючою сумішшю. У своєму зверненні через YouTube радикали прямо вказали, що це відповідь на спроби депутата встановити мир на Донбасі. Але напад не зупинив Сергія Таруту від участі в Мюнхенській конференції, куди він приїхав зі своїми новими мирними ініціативами.

В ефірі телеканалу "Україна" Сергій Тарута заявив з Мюнхена: "Не терористи повинні бути тими партнерами, які будуть працювати з миротворчим силами. Це будуть представники західних держав і вони будуть суб'єктом, партнером. Вони будуть командувати всіма органами місцевого управління".

Дискусія про те, як буде надалі керуватися Донбас виникла в результаті обговорення введення на Донбас миротворчого контингенту ООН - ідеї, висунутої Сергієм Тарутою на минулорічній конференції в Мюнхені, і вже була підтримана провідними світовими державами.

Зокрема, виступаючи в Мюнхені спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив: "Росія переконує, що вони хочуть захистити російськомовне населення на Сході України, саме тому вони підтримують ці так звані "республіки". Але найкращим способом захистити людей буде розміщення там миротворчих сил, що закінчить конфлікт і забезпечить виконання Мінських угод".

Мирний план Сергія Тарути "Три Основи" передбачає одночасно з введенням миротворчого контингенту ООН на Донбас, введення на цих територіях тимчасової міжнародної адміністрації, яка візьме на себе цивільну владу в регіоні до проведення там виборів за українським законодавством.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще