Такої зухвалості за всю історію НАБУ антикорупціонери не пам'ятають. Якщо раніше незаконно нажите майно посадовці переписували на дружин, то тепер справа дійшла буквально до маразму.

Виявляється, деякі прокурорські діти можуть бути "земельними баронами" ще із тримісячного віку.

Саме такий "лайфхак", як підтвердили у Центрі протидії корупції, вигадав прокурор ГПУ Сергій Борисов. За документами він взагалі нічим не відрізняється від пересічного українця зі стандартними прибутками: без машини, квартири із мінімумом грошей.

Але насправді Борисов переписав численні земельні ділянки на свого сина, якому ледь виповнилося три місяці. Більш того – нащадок прокурора раптово "збагатився" на два будинки на березі Дніпра загальною площею 483 квадрати.

Антикорупціонери жартують: непоганий стартовий капітал. Але це ще не все. Обділити дружину він також не міг і подарував їй кілька квартир у Дніпрі та Кривому Розі.

Популярні новини зараз

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

На даний час Борисов працює у Києві і офіційно зареєстрованого житла не має. Хоча докази тому, що він далеко не бідна людина, слідчі вже зібрали. Щодо подальшої долі прокурора поки що нічого не відомо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як розправляються зі злісними корупціонерами у Китаї.