Такої зухвалості за всю історію НАБУ антикорупціонери не пам'ятають. Якщо раніше незаконно нажите майно посадовці переписували на дружин, то тепер справа дійшла буквально до маразму.

Виявляється, деякі прокурорські діти можуть бути "земельними баронами" ще із тримісячного віку.

Саме такий "лайфхак", як підтвердили у Центрі протидії корупції, вигадав прокурор ГПУ Сергій Борисов. За документами він взагалі нічим не відрізняється від пересічного українця зі стандартними прибутками: без машини, квартири із мінімумом грошей.

Але насправді Борисов переписав численні земельні ділянки на свого сина, якому ледь виповнилося три місяці. Більш того – нащадок прокурора раптово "збагатився" на два будинки на березі Дніпра загальною площею 483 квадрати.

Антикорупціонери жартують: непоганий стартовий капітал. Але це ще не все. Обділити дружину він також не міг і подарував їй кілька квартир у Дніпрі та Кривому Розі.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Синоптик попередила про наближення навіженої негоди - "Не опирайтеся!"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

На даний час Борисов працює у Києві і офіційно зареєстрованого житла не має. Хоча докази тому, що він далеко не бідна людина, слідчі вже зібрали. Щодо подальшої долі прокурора поки що нічого не відомо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як розправляються зі злісними корупціонерами у Китаї.