Спільні білорусько-російські військові навчання "Захід-2017" не можуть бути використані для нападу на Україну.

Таку заяву зробив начальник Генерального штабу Збройних сил Білорусі генерал-майор Олег Бєлоконєв 29 серпня в Мінську, передає "Радіо Свобода".

"Це тенденційний і несерйозний висновок… Чотири тисячі вагонів, якими прибудуть російські війська, – це півтори мотострілецькі дивізії, такими силами зробити агресію і окупацію не можна. На такі речі здатний тільки параноїк і ненормальний авантюрист", – сказав Бєлоконєв.

Генерал запевнив, що до 30 вересня особовий склад, озброєння, військова і спеціальна техніка Збройних сил Білорусі повернуться в місця постійної дислокації, а угруповання військ Росії повернуться на свою територію.

Він додав, що маневри, які триватимуть від 14 по 20 вересня, – це навчання оборонного характеру, які підтверджують курс Білорусі на союзницькі відносини з Росією.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Показати ще

Він також додав, що Білорусь запросила на навчання міжнародних спостерігачів – загалом понад 80 осіб. У тому числі очікують на приїзд спостерігачів від України.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у НАТО занепокоєні проведенням російських військових навчань в Білорусі. Причина в тому, що міжнародним спостерігачам не надають належного доступу для спостереження за маневрами.