У мережі показали, на чому катається радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко: недавно на його життя здійснювали замах, тому з недавніх пір чиновник розсікає виключно в броньованому мікроавтобусі.

Як повідомляє Politeka, український політик розщедрився на куленепробивний мікроавтобус марки Volkswagen Multivan. Журналісти поцікавилися у офіційного дилера, скільки коштуватиме "прокачка" такої машини, адже Геращенко не зупинився на захисті від куль: у салоні є бронекапсула, дно захищено від наїзду на гранату, також є система видалення диму та пожежогасіння. Все це коштує набагато більше, ніж сам автомобіль.

"У базовій комплектації Volkswagen Multivan зараз вартує 83 тис. доларів, бронювання в Україні потягне ще на 80-110 тис. доларів. Можна замовити цю послугу на рідному заводі в Німеччині, але це не доцільно, адже обійдеться не менше півмільйона доларів", - пояснює менеджер фірми.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Геращенко розповів, як вбивство Вороненкова вплине на справу Януковича.