Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який відомий підтримкою і симпатією до політики президента РФ Путіна, заявив, що не вірить у прагнення України вступити в ЄС. Про це він повідомив під час свого виступу в університеті в Румунії.

Орбан не виключає того факту, що Росія намагається впливати на Україну і це перешкоджає інтеграції.

"Я не вірю в реалістичність прагнення українців приєднатися до ЄС або НАТО... І цілком зрозуміло, що метою росіян є відновлення старої ситуації та збереження впливу на Україну", ― пояснює прем'єр-міністр.

Крім того, він заявив, що РФ і далі буде продовжувати формувати буферні зони навколо себе.

"Росія не відчуває себе в безпеці без буферних зон. Тому вона буде їх створювати. Це сталося з Україною, але українці чітко заявили, що не хочуть бути частиною цієї зони, а хочуть стати ближче до ЄС і НАТО", ― повідомляє Орбан.

Угорський прем'єр-міністр вважає, що Європейський Союз веде "примітивну політику" щодо Росії.

"Ми повинні отримувати вигоду від розвитку двосторонніх відносин з РФ замість цієї примітивної політики", ― висловлює свою думку Орбан.

А раніше після анонсованого прогресу в переговорах між МЗС України та Угорщини щодо мови освіти Будапешт знову взявся за старе риторику про "утиски".

Війна з Російською Федерацією, що триває на окупованому Донбасі, не може і не повинна бути виправданням того, що Україна порушує права угорців".

"Ми підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України, але ваша війна з Росією не може і не повинно бути виправданням, чому ви порушуєте права угорців", – заявив міністр.

Нагадаємо, Угорщина вирішила боротися з "чужинцями" суворими методами.

Як повідомляв Знай. uа, Угорщина нахабно вдарила по українській Конституції.

Також Знай.uа писав, що Угорщина влаштовує незрозуміло що. Мовне питання ніяк не залишать у спокої.