Для покарання винних у Іловайському котлі, який став однією з найбільших трагедій за чотири роки російської агресії в Україні, необхідно створити другий Нюрнбергський процес.

Таку думку висловив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

"Це дійсно трагедія і вся Україна несе скорботу за тими, хто загинув у тій трагедії. За це повинні відповідати "перевертні", які дійсно в той час пообіцяли нормальний мирний вихід з тієї ситуації… Це дійсно "перевертні", які вбивали наших українських дітей. Я вважаю, що все ж таки, все стане на кола свої і другий Нюрнбергський процес повинен відбутися і всі будуть покарані, я в цьому переконаний. Який би час не минув, але всі будуть покарані", – зазначив політик.

Шахов додав, що на початку війни Україна опинилася у надзвичайно складних умовах, адже такого ніхто не очікував і армія не була готова.

"Також Україна не була у війні практично 70 років. Ми могли думати, що таке може відбутися, повинні були дбати про це. Але не було армії і українська армія будувалася практично на гарячому, коли вже були захоплені наші території, було захоплено Крим, частина Луганської та Донецької областей", – зазначив Шахов.

Популярні новини зараз

Масова бійка поставила Львів на вуха, озвірілі чоловіки і хлопці пішли стінка на стінку - 90-ті повертаються

У Дніпрі вимкнуть світло на весь день - список темних вулиць

Розстріл семи людей на Житомирщині - син підозрюваного Захаренка розповів про фатальний ранок

На Франківщині загинули двадцять немовлят, експерти б'ють на сполох - що відбувається

Показати ще

"Ніякої братовбивчої війни там не було спочатку. Повстали саме ті, хто всередині країни були заслані з Кремля і саме вони будували ті кола, які спочатку і підбурювали населення. Але у місті Стаханові, моєму рідному місті, піднявся український прапор. І таких стає все більше… У будь який момент люди готові повстати і те сміття звідти винести", – розповів політик.

За його словами, увесь світ зараз бачить, що Україна прагне миру: "Головне, що ми дотримуємося тиші, прописаної у Мінських домовленостях і показуємо усьому світу, що Україна не хоче війни, а хоче миру і мирним шляхом вийти з цієї гібридної війни".

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Шаховим

Нагадаємо, українці вшанували пам'ять жертв Іловайського котла.

Як повідомляв Знай.ua, військові вперше озвучили втрати внаслідок трагедії під Іловайськом.

Також Знай.ua писав, боєць ЗСУ розкрив страшну правду про Іловайськ.