Соціальні негаразди, спричинені неефективною економічною політикою діючої влади, призводять до втрати Україною людського капіталу.

Про це заявив народний депутат України, засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі регіонального телеканалу "Маріупольське телебачення".

"Незважаючи на підписання угоди про Асоціацію з ЄС, Україна все більше стає бідною державою, орієнтованою на сировинну та аграрну економіку. А уявіть, що таке бідна країна в оточенні навіть відносно багатих країн біля кордонів. Білорусія, Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія і навіть Росія живуть краще з точки зору заробітних плат. Це спричиняє те, що багато українців не бачать майбутнього у своїй рідній державі і виїжджають: хто в Росію, хто в Польщу, хто в Угорщину. І ми втрачаємо людський потенціал", – зазначив Сергій Тарута.

Засновник партії "ОСНОВА" також заявив, що, на його переконання, людський капітал – це багатство будь-якої держави і тому керівництво України повинне зробити все можливе для того, щоб зупинити міграцію українців закордон.

"У сучасному світі людина – це багатство, в яке держава вклала інвестиції через школу, інститут, садок і так далі. Але замість того, щоб працювати і розвивати свою батьківщину близько 15% людей змушені їхати з України в пошуках кращої долі. І, на жаль, винне у цій ситуації керівництво нашої держави, яке більше розраховує на іноземні кредити, а не на власні сили. Повірте, ми дуже багаті, у нас є великі можливості, які треба ефективно реалізувати", – констатував Сергій Тарута"

Популярні новини зараз

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Інтерв'ю Сергія Тарути