Німецькі представники партія "Альтернатива для Німеччини" показали свої продажні Кремлю погляди.

Таку думку висловив український політолог Олексій Голобуцький, коментуючи слова заступника голови німецької ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини", кандидат у канцлери ФРН Олександра Гауланда про російську приналежність Криму.

"По суті це звичайні в міру ліві, в міру продажні колаборанти", - зазначив політолог. Також він згадав, що німецька прокуратура зараз серйозно займається націоналістами. За словами Голобуцького, націоналісти отримали від Путіна гроші і неправильно сформували списки.

"Як бачимо, звичайне Красножон * пое дерьмецо, хто ностальгує за часом молодості, коли і німкені були більш поступливими, і кар'єру по партійній лінії можна було зробити запаморочливу, взагалі не напружуючись", - додав Голобуцький.

Він упевнений, що АДГ представляють інтереси не націоналістів, а лівих антиісламських популістів. І є типовими європейськими ультраправими.

Популярні новини зараз

Погода 18 травня накоїть лиха в Україні, заливатиме й гримітиме

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Ілля Кива з помилками привітав "колег" і порівняв себе з Галілео: "Справжні вчені"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дивна пропозиція президента РФ Володимира Путіна щодо Криму викликала ажіотаж в мережі - він заявив, що має намір перетворити історичну частину анексованого півострова в "російську Мекку".