Російсько-американський економіст з Вашингтону Сергій Алексашенко заявив, що сьогоднішня Росія нагадує нацистську Німеччину.

В інтерв'ю "Обозревателю" він висловив думку про те, постімперська ідеологія надто сильна в російській свідомості.

"Дуже нагадує Оруелла, дуже нагадує ситуацію з гітлерівською Німеччиною. Більша частина росіян отримує інформацію про зовнішню політику, про стан справ в країні з телевізора. Тому те, що показують по телевізору, з дуже коротким лагом перетворюється в зміну суспільної свідомості", - вважає економіст.

Опитування "Левада-центру", за словами Алексашенка, показують, як змінюється думка росіян щодо зовнішніх ворогів.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Як тільки починалося загострення відносин з Грузією або з Україною, ці країни одразу ж ставали ворогами росіян. Як тільки пропаганда припинила працювати на грузинському напрямку, хоча політичні відносини з Тбілісі не покращилися, російське населення стало ставитися до Грузії досить добре", - додав екперт.

Крім того, зазначив Алексашенко, головну роль у формування думки громадян Росія грає не особисто Путін, а кремлівська пропаганда.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін під час візиту до Севастополя запропонував створити в музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський" "російську Мекку".