Сьогодні Кабінет міністрів відклав затвердження голови Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО через напружений графік урядового засідання та брак часу.

Повідомлення ЗМІ про відмову Уряду призначити на цю посаду Валентина Манька не відповідають дійсності, заявляє громадська організація Єдиний союз патріотів України. Цю інформацію також підтверджує віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Нагадаємо, що відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника Держслужби виграв Валентин Манько, про що 15 січня 2018 офіційно оголосило Нацагентство з питань державної служби.

37-річний Манько має три вищі освіти в сфері податкового права, страхування і держуправління, а також досвід в бізнесі і держслужбі. У 2014 році, очолюючи приватне фермерське господарство в Дніпропетровській області, прийняв рішення добровольцем відправитися на Донбас в зону АТО в складі «Правого сектора». Він заснував добровільне формування, що включало 1400 осіб. Брав участь в боях під Іловайськом, Дебальцевим, Красногорівкою і Мар'їнкою.

Згодом Манько заснував благодійний фонд «Воля» для допомоги учасникам АТО. У 2015 році створив громадську організацію Єдиний союз патріотів України, до якої увійшли волонтери, громадські активісти та учасники бойових дій.

Популярні новини зараз

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

У 2016 році Манько задекларував кілька земельних ділянок в Дніпропетровській області та 200 тисяч гривень готівкою.

Держслужба у справах ветеранів створена за рішенням екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка в 2014 році, проте за цей час вона практично не працювала, а останній майже рік не мала керівника. Керівництво Держслужбою здійснювалося Міністерством соціальної політики.

У своєму інтерв’ю Манько заявив, що має програму дій. «Я хочу зробити структуру, яка реально працює, як її закордонні аналоги - в США, Канаді, Ізраїлі, Хорватії», - сказав він.

Концепцію розвитку Держслужби у справах ветеранів і учасників АТО Манько представив конкурсній комісії, ознайомитися з нею можна на персональному сайті нового голови Служби.