Співробітники ДП «Украерорух» не відступають від своїх вимог до влади навести порядок на підприємстві і прибрати звідти чинне керівництво, яке за твердженням колективу, крім того, що є скомпрометованим корупційними скандалами, ще й перешкоджає роботі Ради підприємства, умисно зриваючи збори диспетчерів. Про це йдеться в листі Ради підприємства «Украерорух» до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

«Інформуємо, на конференціях трудового колективу Украероруху від 21.12.2017 року та 25.04.2018 чотирьох тисячний колектив висловив недовіру директору Бабейчук Д. Обіцянки керівників Міністерства інфраструктури України про прийняття кадрових рішень на підставі результатів неодноразових перевірок Украероруху не виконані», - констатується в листі, повідомляє Голос.ua.

Також, співробітники додають, що стан справ на підприємстві є напруженим і він погіршується зневагою з боку директора Бабейчука прав трудового колективу.

«На конференції трудового колективу 25.04.2018 обраний новий склад Ради підприємства. На установчому засіданні Ради підприємства новообраними членами була призначена дата першого засідання Ради підприємства 16.05.2018, але засідання Ради було зірвано директором Бабейчук Д», - йдеться в листі.

Популярні новини зараз

Хінкалі, труси та злодії: ЗМІ з'ясували, хто спонсорує "Слугу народу", в це складно повірити

Путін пригрозив українцям масовою різаниною: ″Дайте нам закрити військами кордон″

Нещастя під ялинку: що категорично заборонено дарувати на Новий рік

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Показати ще

Таке ставлення керівника до підприємства і рішенням КТК і Ради підприємства неприпустимо, відзначають в колективі.

«А з огляду на специфіку діяльності, значущість безпечного функціонування аеронавігаційної системи для потреб суспільства і держави, (ситуація - ред.) вимагає термінового втручання з Вашого боку для стабілізації обстановки в колективі», - закликали співробітники В. Гройсмана до реакції.

Нагадаємо, в "Украерорусі" попередили про страйк через ігнорування їх вимог з боку Міністерства інфраструктури України. ЗМІ заговорили про загрозу зриву фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, оскільки є ймовірність початку такого протесту авіаційників саме в період проведення футбольного матчу.

За словами Голови Ради підприємства «Украероруху» Кирила Поліщука, вимоги працівників "в МІУ і влади в цілому" дуже прості - це виконання рішень трудового колективу".

«А колектив вирішив і висловив недовіру директору Бабейчук і його заступникам. На підставі цього зажадав від міністра Омеляна звільнити Бабейчука, Мельника, Шевчука, Гомболевська і Касьяненко. Причина недовіри цим людям і таких вимог в тому, що при зазначених чиновниках з підприємства було виведено 405 млн грн на банк-банкрут "Платинум банк". На нашу думку, це була банальна схема розкрадання бюджетних коштів. За даним фактом порушено вже три кримінальні справи, а їх фігуранти продовжують керувати "Украерорухом". В якій країні таке можливо?

Більш того, з того, що сьогодні спостерігає колектив по частині управління підприємством, слідує, що ДП готують до зміни організаційно-правової форми та в подальшому до приватизації. Допустити цього ми не можемо. Найсумніше, що всім цим процесам потурають з боку МІУ», - сказав він.

Також нагадаємо, ЗМІ підрахували, що якщо авіаційники будуть страйкувати під час матчу Ліги Чемпіонів УЄФА, то півмільйона людей застрягнуть в аеропортах України.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що загроза страйку авіадиспетчерів може залишити фінальний матч ЛЧ без уболівальників.