1 березня на нічному засіданні Луцької міської ради депутати влаштували масову бійку.

Про це повідомляє PolitekA.

Як говорить джерело, між собою зіткнулися депутати муніципальної охорони та невідомі чоловіки.

Побоїще почалося під час обговорення та голосування стосовно скандального питання №66, яким рада віддала в оренду землю на вулиці Рівненській.

Деякі депутати наполягали на тому, що необхідно провести аукціон, а не віддавати землю у приватні руки просто так. Також повідомляється, що фірму, яка отримала землю, пов'язують із депутатами Сергієм Буллою і Констянтином Петрочуком.

Своє обурення стосовно передачі землі висловлюють активісти і депутати. Вони вимагають доопрацювання питання.

Як тільки голова Луцької міської ради відмовився це зробити, вони почали протестувати, вмикати музику та блокувати президію.

Все ж рішення про те, щоб ділянку на вулиці Рівненській віддати в оренду прийняли: "за" віддали голос 23 депутати.

Депутат Павло Данильчук під час голосування взяв колонку, з якої звучала музика, та намагався з нею підійти до президії. Представники муніципальної влади та невідомі чоловіки спортивної статури не дозволили йому цього зробити.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у Києві на Голосіївському проспекті сталася бійка з різаниною. Як пише прес-служба міської поліції, початок інциденту поклало прохання "дати сигарету". За словами начальника відділення слідчого відділу Голосіївського управління поліції Олега Самойлик, те що відбувається побачили патрульні, які проїжджали поруч.

Також портал повідомляв про те, що у Києві 22 лютого за годину до початку матчу між "Динамо" і ФК "АЕК" невідомі скоїли напад на вболівальників грецького клубу. Як повідомили в поліції Києва, близько 19.00 зловмисники закидали автобус з фанатами суперників київського клубу камінням і сніжками, розбивши скло.