У 2018 році серйозних змін на тимчасово окупованих територіях Донбасу очікувати не доводиться.

Як повідомляє видання DW, такий прогноз зробив оглядач Міодраг Шоріч.



"Росія і в новому році не віддасть Крим і не припинить військову підтримку російськомовного населення на Сході України. Відповідно, залишаться в силі і західні санкції", - заявив він.

Також експерт зазначив, що військова допомога Сполучених Штатів мало чим зможе вплинути на ситуацію на сході України: "Мінський процес застряг. Великі поставки американської зброї навряд чи змінять співвідношення сил в Україні. Росія сподівається, що інтерес до цього регіону з боку Вашингтона і Брюсселя поступово піде на спад".

Популярні новини зараз
Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Як скандинави утеплюють будинки: практичні поради для українців, щоб підготуватися до холодної зими Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

Як ситуація на Донбасі "рубає" все економічні показники


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в США зробили прогноз по російсько-українській війні.