США мають встановити ефективну політику стримування щодо Росії. В іншому випадку Кремль і надалі втручатиметься у внутрішні американські справи.

Про це написали в спільній статті для видання The Washington Post екс-директор ЦРУ Майкл Морелл і колишній конгресмен Майк Роджерс.

"Кожен студент на спеціальності міжнародні відносини вивчає важливість стримування: це запобігло радянському вторгненню у Західну Європу в розпал холодної війни. Це завадило Північної Кореї вторгнутися в Південну Корею. Сьогодні це не дозволяє Ірану почати гарячу війну на Близькому Сході або попереджає інші країни від початку кібератаки проти нашої інфраструктури", - текст статті.

Автори зазначили, що Сполученим Штатам все ж не вдалося встановити стримання після втручання Росії на виборах у 2016 році.

"Ми знаємо, що ми зазнали невдачі, тому що Росія продовжує активно використовувати найважливіший аспект своїх інструментів 2016 року: використання соціальних мереж в якості платформи для поширення пропаганди, покликаної послабити нашу націю", - пишуть Морелл та Роджерс.

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Колишні конгресмен та директор ЦРУ вважають, що інформаційні операції Росії проти США тривають і донині.

"Використання Росією соціальних медіа в якості політичної зброї триватиме, і більше країн послідують цьому прикладу - поки не буде встановлено стримування", - пишуть автори.

Експерти зазначили що санкції, які адміністрація Обами і Конгрес впровадили після виборів в 2016 році, - це кроки в правильному напрямку, але вони недостатньо значимі для стримування президента Росії Володимира Путіна.

"Справжнє стримування вимагає політики, яка заважає противникам досягати своїх цілей, одночасно накладаючи значні витрати на їх режими. На даний момент ми цього не зробили", - констатували екс-директор ЦРУ і колишній конгресмен.

Дивіться: Росія втрутилась в американську демократію

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі висміяли висловлювання Путіна про те, що економіка Росії "буде рости швидше, ніж світова".