Україна може стати наступною державою, яка вступить до НАТО.

Відповідну заяву в ході брифінгу зробив спікер парламенту Андрій Парубій.

На його думку, існують всі шанси потрапити до Альянсу після Чорногорії, яка отримала таке право на початку червня цього року.

Парубій наголосив, що це повинно стати пріоритетним завданням, адже Україна може принести НАТО неабияку користь – зокрема, передати досвід у протистоянні російській агресії.

Він підкреслив, що всі підрозділи ЗСУ підготовлені на належному рівні, тому здатні подбати про безпеку в усьому східноєвропейському регіоні – східному кордоні Альянсу.

Популярні новини зараз
Нові тарифи та додаткова абонплата: комунальні платіжки зміняться В Україні хочуть підвищити тарифи на світло: коли та на скільки В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн
Показати ще

"І по логістиці, і за можливостями українська армія може надавати дуже дієву і активну підтримку, в тому числі і нашим сусідам", - додав Парубій.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні найближчим часом з'явиться нове міністерство, яке займатиметься проблемами ветеранів.