Ви будете шоковані! З'явились нові подробиці роботи Єжова

поділитись
Станіслава Єжова підозрюють у роботі на російські спецслужби

Обвинувачений у роботі на російські спецслужби Станіслав Єжов працював на Російську Федерацію ще з часів роботи в Посольстві України у США, як мінімум, із кінця 2013 року.

Про це повідомляє InformNapalm.

Варто відзначити, що зовсім донедавна Станіслав Єжов працював заступником керівника протоколу прем'єр-міністра України, особистим перекладачем Володимира Гройсмана.

У спільноті зазначають, що служба Єжова у Посольстві України у Вашингтоні припала на дуже важкі для України роки, зокрема у 2013-2014.

Більше того стало відомо, що під час роботи у Посольстві він проводив неформальні зустрічі з американськими високопосадовцями та розповідав їм проросійські історії, які лягли в основу міфу про громадянську війну в Україні.

"Єжов, зустрічаючись у неформальній обстановці з представниками американського істеблішменту замість того, щоб відстоювати інтереси України, займався розповсюдженням російських міфів: про поділ на Захід і Схід, про громадянську війну в Україні, про націоналістів-радикалів, які раптом вирішили знести режим Януковича і так далі", - розповів джерела анонімний співрозмовник.

Володимир Гройсман прокоментував затримання Станіслава Єжова.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що особистого перекладача Володимира Гройсмана звинувачують у шпигунстві.

 

 

 

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
Єжов, Гройсман, Росія
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018