Ви будете шоковані! З'явились нові подробиці роботи Єжова

поділитись
Станіслава Єжова підозрюють у роботі на російські спецслужби

Обвинувачений у роботі на російські спецслужби Станіслав Єжов працював на Російську Федерацію ще з часів роботи в Посольстві України у США, як мінімум, із кінця 2013 року.

Про це повідомляє InformNapalm.

Варто відзначити, що зовсім донедавна Станіслав Єжов працював заступником керівника протоколу прем'єр-міністра України, особистим перекладачем Володимира Гройсмана.

У спільноті зазначають, що служба Єжова у Посольстві України у Вашингтоні припала на дуже важкі для України роки, зокрема у 2013-2014.

Більше того стало відомо, що під час роботи у Посольстві він проводив неформальні зустрічі з американськими високопосадовцями та розповідав їм проросійські історії, які лягли в основу міфу про громадянську війну в Україні.

"Єжов, зустрічаючись у неформальній обстановці з представниками американського істеблішменту замість того, щоб відстоювати інтереси України, займався розповсюдженням російських міфів: про поділ на Захід і Схід, про громадянську війну в Україні, про націоналістів-радикалів, які раптом вирішили знести режим Януковича і так далі", - розповів джерела анонімний співрозмовник.

Володимир Гройсман прокоментував затримання Станіслава Єжова.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що особистого перекладача Володимира Гройсмана звинувачують у шпигунстві.

 

 

 

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
Єжов, Гройсман, Росія
Міністр оборони України затвердив новий план
0
0
01:35 27.04.2018
МВФ продовжує наполягати на підвищенні ціни природного газу
0
0
21:10 26.04.2018
Політики-втікачі пригрозили Україні поверненням
0
0
20:32 26.04.2018
Конгрес збирається "покарати" Україну і Польщу
0
0
17:56 26.04.2018