Від України поки не отримували офіційного звернення про відкликання її представників із статутних органів СНД.

Про це стало відомо завдяки повідомленням Виконавчого комітету "Співдружності".

"Станом на ранок понеділка (21 травня – ред.) ніяких документів від української сторони про відкликання її представників у Виконком СНД не надходило", – сказав представник прес-служби.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що бажає вийти з договорів, які суперечать інтересам України. Держава перегляне укладені в рамках Співдружності незалежних держав (СНД) міжнародні угоди і вийде з тих, які не відповідають національним інтересам. Про це повідомляють ЗМІ.

Популярні новини зараз

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Covid-19 в Україні взяв "вихідний", рекорди в минулому: статистика МОЗ на 1 серпня

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

За його словами, уряд уважно перегляне всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийде з тих, в яких знайде хоча б найменшу невідповідність національним інтересам. Він також зазначив, що Україна розглядала СНД як інструмент "цивілізованого розлучення з імперією".

"Москва прагнула перетворити СНД в оновлену імперію, де всі, як у старі радянські часи, звіряли годинники зі Спаської вежею Кремля. Тому Україна не ратифікувала Статут СНД і не стала повноцінною учасницею СНД", - додав Порошенко.

За його словами, Міністерство закордонних справ України проаналізувало та поінформувало уряд про доцільність подальшого перебування у складі тих або інших угод.

Він доручив Клімкіну підготувати відповідні пропозиції про відкликання українських представників.

"Другим пунктом порядку денного є проект рішення про припинення дії окремих угод щодо Співдружності незалежних держав. Міністр закордонних справ Павло Клімкін детально проінформує про це, ми провели декілька нарад", - зазначив Порошенко.

Як повідомляв портал "Знай.uа" збільшення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень у другому кварталі поточного року не є межею. Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час візиту до Хмельницького, додавши, що зараз середня зарплата в країні наближається до 9000 гривень.