Росія заявила про те, що Україна не виплатила в бюджет СНД більше 300 мільйонів рублів.

З такою заявою на брифінгу виступила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, зазначивши при цьому, що тим самим Україна нібито створює істотні фінансові труднощі в роботі організації. Про це повідомляє "РИА Новости".

"За чотири з невеликим роки Україна не внесла ні копійки в єдиний бюджет органів СНД, тим самим створивши суттєві фінансові труднощі у роботі організації", — зазначила Захарова. У той же час, Захарова зазначила, що вихід України з СНД негативно відіб'ється на простих українцях.

"Сумно, що від цих очевидно політизованих дій Києва постраждалими виявляться прості громадяни України, яким вихід із співдружності подається як єдина можливість просунутися на шляху до заповітної мети — інтеграції з ЄС. СНД ніяк, ніяким чином не завадило українській стороні активно цим займатися. Навпаки, на наш погляд, ресурси регіонального співробітництва в рамках організації тільки посилювали або могли посилити внутрішній потенціал країни, зміцнили її економіку, допомогли б у боротьбі з корупцією, проте це обставина нинішня українська влада, судячи з усього, до уваги не беруть, керуються геополітичним задумом стратегів українських подій — повністю розірвати зв'язки України з Росією та СНД", — сказала Захарова.

Тим часом портал "Знай.uа" нагадує, у Виконавчому комітеті СНД заявили, що поки не отримував офіційного повідомлення від України про відкликання її представників із статутних органів Співдружності.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

"Станом на ранок понеділка (21 травня – ред.) ніяких документів від української сторони про відкликання її представників у Виконком СНД не надходило", – сказав представник прес-служби, передає "РИА Новости".

Також відомо, що Міжнародне рейтингове агентство Moody's прогнозує, що в Україні в 2017-2018 роках ВВП на душу населення буде залишатися найменшим серед країн СНД. Про це повідомив директор банківської групи Moody's Investors Service Ярослав Совгіра під час виступу на CIS bankers VI Ukrainian Banking Forum.