Вихід України зі структур СНД не несе ніякого смислового навантаження, оскільки наша країна ще з 2014 року не бере активної участі в цих структурах.

Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, лідер партії «Основа» Сергій Тарута, коментуючи відкликання українських представників з органів управління СНД.

«Це не більш ніж PR-хід влади. З 2014 року Україна не мала ніякого представництва в органах управління СНД і ніяк не брала участь у роботі організації. Це спроба нинішньої влади показати українському суспільству, що керівництво України бореться за суверенітет і незалежність від СНД і Росії», – зазначив Сергій Тарута.

За словами народного депутата, спроба показати українському суспільству незалежність від російського впливу насправді супроводжується серйозним нарощуванням торгівлі з РФ.

«Якщо ми сказали, що Росія – агресор, то потрібно відмовлятися від економічного співробітництва. За незалежність країни борються іншими шляхами – сильною армією, потужною економікою. Але зараз, на жаль, Україна змушена просити кредити у МВФ, і в економічному плані ми дуже залежні від Заходу», – підкреслив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Нагадаємо, що 19 травня Президент Петро Порошенко підписав указ про відкликання українських представників з усіх статутних органів СНД. Раніше в квітні Порошенко запропонував Кабміну підготувати пропозиції щодо припинення участі України в статутних органах СНД.