У суботу, 19 травня, Всевелика рада козацтва України обрала колишнього народного депутата, лідера Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна гетьманом всієї України.

В інтерв'ю телеканалу "Капрі" політик розповів, що українське козацтво перебуває в опозиції.

"Що ми очікуємо? Ухвалення нової Конституції, припинення зубожіння народу, встановлення миру, інший рівень переговорів, що відбуваються навколо. Ми нікому не бажаємо зла, ми хочемо припинити смертовбивчу війну", - сказав Кармазін.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Оксана Марченко до пластики і після: як змінилася ведуча "Х-фактора"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Відзначимо, Кармазін змінив на посаді гетьмана всія України екс-президента Віктора Ющенка.

У мережі висміяли як нового гетьмана, так і "козаків".

"Взвод справжніх гетьманів взяв штурмом кафе "У Миколи", вибив звідти всіх несправжніх і трохи обриганих гетьманів і надійно закріпився на висоті другого поверху", - написав у своєму Facebook користувач Mason Lemberg.

"Це звичайно подія світового масштабу. Ряджені всього совка аплодують стоячи. У мене тільки одне питання: якого х*я вони все це вішають на совкову форму? С шароварами і шаблею було б набагато смішніше", - зазначив політолог Олексій Голобуцький.

"Пеньки ви трухляві, на коня вас краном саджати треба. Почесну пенсію собі вигадали? На службі генерала не дали, так ви косплей собі вигадали, кур*і діти? Маршала ще ніхто не отримав?", - пише Антон Ходза.

Іронізують й інші коментатори.

"Я думала, що таке можливе тільки і рашці, а от і ні, Кармазін довів", "Цирк чи то вже від' їхав чи не приїхав, а клоуни залишилися", "Козлячество", "В окопи підуть, чи з нагайкою по вулицях????", Наче не дитсадок, а ще в пісочницю граються! Нема чим зайнятись?", - пишуть користувачі.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що, дивлячись на полководців минулого і порівнюючи їх з сучасними генералами, ми часто зітхаємо і чекаємо, коли геній стратегії і тактики з'явиться і у нас. А поки його немає, можна пофантазувати і уявити собі, як би вели сучасну війну українських полководців з часів Київської Русі. Повернули б вони Крим? Перейшли в активний контрнаступ? Питання залишається відкритим.