Коли недобросовісним політикам перестають вірити навіть студенти й пенсіонери, вони беруться за релігійні громади. Так, як нещодавно вчинив скандально відомий губернатор Луганщини Юрій Гарбуз. Про це пише Хайзер.

15 червня в Ісламському культурному центрі, який діє у м. Сєвєродонецьку, відбулося свято Ураза-байрам на честь завершення посту місяця Рамадану.

Гарбуз вирішив не гаяти часу і роздати всім грошей – щоправда, на великі суми, на його думку, вони не розраховували, тому і приніс по 100 гривень у кожні руки. Більш того, виклав знімки передачі "винагород" у мережу.

Керівник обласної військово-цивільної адміністрації, мабуть, так хотів привітати мусульман, що забув – це може виглядати як підкуп, тим паче з огляду на його сумнівні заяви та витрати коштів на будівництво доріг у невідомому напрямку.

"Луганщина п’ятий рік розірвана навпіл і потерпає від війни", - заявив Гарбуз представникам громади. Для переконливості навіть запросив голову спільноти – Темура Берідзе, аби той закликав "до віри і милосердя" – гарні постулати, але чи не часі вони, коли мова йде про самопіар?

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою" Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Цікаво, що на підконтрольній українській владі території Луганської області діють 284 релігійні організації 45-ти конфесій та віросповідних напрямів. Тобто всіх Гарбуз розглядає, як потенційний електорат і може так само завтра прийти із грошима в будь-яку іншу організацію.

Як повідомляв портал "Знай.ua", президентський проект закону "Про створення Вищого антикорупційного суду" підтримала Вища рада правосуддя України. Дане рішення було прийнято на голосуванні в понеділок, 18 червня.