Вранці в столиці Вірменії демонстранти знову почали перекривати головні дороги міста, створюючи величезні затори. Більшість протестувальників – студенти столичних вишів, - повідомляє Інтерфакс.

До нових акцій протесту закликав своїх прихильників опозиційний депутат Нікол Пашинян. Політик закликав людей до активних дій та заявив, що правляча Республіканська партія Вірменії хоче "скористатися відставкою Сержа Саргсяна і зберегти владу".

Крім того, він вказав, що опозиційний рух не може погодитися з тим, що представника зазначеної партії призначили новим прем'єр-міністром.

Популярні новини зараз

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

"Ми не можемо дозволити, щоб ця корумпована система продовжила своє існування", - додав Пашинян.

До слова, сьогодні вранці повинні були відбутися переговори Пашиняна і в.о. прем'єра Карена Карапетяна, проте вони були скасовані з нез’ясованих поки що причин.

Як писав раніше "Знай.ua", 23 квітня після 11 днів акцій протесту прем'єр-міністр і екс-президент Серж Саргсян оголосив про свою відставку. Тимчасово виконуючим обов'язки прем'єра був призначений Карен Карапетян, соратник Саргсяна за правлячої Республіканської партії Вірменії.