Підвищення зарплатні народних депутатів є необгрунтованим з огляду на низький рівень довіри суспільства до них.

Про це в эфирі телеканалу «Украина» заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

Так політик прокоментував підвищення зарплатні депутатам Верховної ради до рівня міністрів.

«Депутатам не повинні платити такі високі зарплати лише тому, що вони депутати. Парламенту, у якого рівень довіри 2%, навіть малих грошей платити не треба. Тільки тоді, коли вся країна почне розвиватися, коли не парламентарії, а прості люди будуть отримувати по 30 тисяч гривень зарплатні і 10- 12 тисяч гривень пенсії, тоді і можна підвищувати депутатам зарплату. А зараз вони такого підвищення просто не заслужили», – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» наголосив на тому, що зарплатня народних депутатів повинна дорівнювати середній зарплатні кожного українця, щоб парламентарі відчували наслідки своїх дій.

Популярні новини зараз

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

«Сьогодні заробітна плата депутатів повинна бути набагато нижче, у два рази. Щоб депутати відчули, як почувають себе люди, після того як їх обранці голосують і кнопкодавлять. Депутатам необхідно чітко розуміти, що буде далі для кожної людини в Україні після тих законів, які вони приймають, і для парламентаріїв не можна робити виняток. Депутати повинні розділяти ту ситуацію, в якій сьогодні опинилася наша країна», – резюмував Сергій Тарута.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, засновник партії "ОСНОВА" Сергій Тарута заявив, що в опублікованому Кабміном бюджеті на 2018 рік не закладені механізми розвитку держави.