Одіозний російський співак Йосип Кобзон, який підтримує "ДНР" і отримав там паспорт, прокоментував той факт, що в Україні його позбавили державних нагород. Він заявив, що відмовився від них ще два роки тому, передає РИА ФАН.

До речі, раніше Кобзон був визнаний заслуженим артистом України.

"Я два роки тому сказав, що відмовляюся від усіх українських нагород. Тому влада з запізненням приймає якісь мракобісні рішення. Мені нагороди давала інша Україна, тому я дорожу тими нагородами. А те, що зараз так звана мракобєсная, проамериканська, нова Україна намагається приймати якісь заходи, я навіть не знаю, як на це реагувати", — сказав Йосип Кобзон.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

День народження Володимира Зеленського: найяскравіші моменти президентства – від дебатів до кохання

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Україна позбавила російського естрадного співака Йосипа Кобзона держнагород. Про це йдеться в указі президента України №126/2018.

Щодо Кобзона застосовані: блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном; запобігання виведення капіталів за межі України; відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в'їзду на територію України; позбавлення державних нагород України, інших форм святкування; інші санкції, які відповідають принципам їх застосування, встановленим законом.

Нагадаємо, про відомого співака Йосипа Кобзона, а особливо про його "життя після смерті" завжди ходило багато легенд і пліток. Говорили, наприклад, що на святий Олійній (або Оливній) горі в Єрусалимі них давним-давно куплено місце на стародавньому єврейському кладовищі. Там спочивають знамениті рабини, письменники, лікарі, музиканти і політики. За переказами, всякий, хто там лежить, потрапляє у рай.

Артист відмовився від місця на елітному цвинтарі. І пояснив причини.

"Я народився в СРСР, в Україні, живу в Росії, і в інший світ збираюся піти теж тут, бо ніколи про від'їзд куди-небудь навіть не думав", — розповів артист.

Зазначимо, на одному заході глядачі помітили в якому жалюгідному фізичному стані перебуває Народний артист.