Україна позбавила російського естрадного співака Йосипа Кобзона держнагород.Про це йдеться в указі президента України №126/2018.

Щодо Кобзона застосовані: блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном; запобігання виведення капіталів за межі України; відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборони в'їзду на територію України; позбавлення державних нагород України, інших форм святкування; інші санкції, які відповідають принципам їх застосування, встановленим законом.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"на одному заході глядачі помітили в якому жалюгідному фізичному стані перебуває Народний артист.

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Показати ще

Ледь передвигающий ноги Йосип Кобзон засмутив своїх шанувальників. Він встав з крісла лише за допомогою людини, що була поруч. Ноги Кобзона тряслися, кроки давалися йому з великими труднощами. З 2005 року співак бореться з раком простати.

Нагадаємо, про відомого співака Йосипа Кобзона, а особливо про його "життя після смерті" завжди ходило багато легенд і пліток. Говорили, наприклад, що на святий Оливній (або Оливній) горі в Єрусалимі ним давним-давно куплено місце на стародавньому єврейському кладовищі. Там спочивають знамениті рабини, письменники, лікарі, музиканти та політики. За переказами, всякий, хто там лежить, потрапляє в рай.

Артист відмовився від місця на елітному цвинтарі. І пояснив причини.

"Я народився в СРСР, в Україні, живу в Росії, і в інший світ збираюся піти теж тут, тому ніколи про від'їзд куди-небудь навіть не думав", - розповів артист.

Відзначимо, 16 квітня, відомий російський співак, депутат визнаної нелегітимною в Україні Держдуми РФ Йосип Кобзон був терміново госпіталізований. Як передає Politeka, музикант перебуває в одній з московських лікарень через проблеми з серцем.

"Йосип Кобзон зараз знаходиться в одній зі столичних клінік. Причина термінового звернення до кардіолога - порушення ритмів серця", - йдеться в повідомленні.