На цьому заході глядачі помітили в якому жалюгідному фізичному стані знаходиться Народний артист.

Ледве соваючий ногами Йосип Кобзон засмутив своїх шанувальників. Він встав з крісла тільки за допомогою людини, що знаходиться поруч. Ноги Кобзона тряслися, кроки давалися йому з великими труднощами. З 2005 року співак бореться з раком простати.

Він пройшов курси хіміотерапії і відчув себе краще. Полегшення виявилося тимчасовим, в 2009 році недуга повернувся. Кобзону зробили операцію в Німеччині. У соліста знизилася опірність організму до різних хвороб. Співак отримав запалення легенів і утворився тромб, у нього погіршилася робота нирок.

Користувачі в соціальних мережах обговорюють стан Кобзона. Шанувальники розкритикували його за те, що він не залишився вдома. На думку фанатів, при поганому здоров'ї краще не відвідувати розважальні заходи. Багато користувачів стурбовані поганим фізичним станом артиста. Вони радять Кобзону дбайливіше ставитися до власного здоров'я.

Популярні новини зараз

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що нещодавно в Росії планували відкрити так званий Кримський міст. Однак російські співаки Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов відмовилися приймати в цьому заході участь.

"Ні, це не правда", – прокоментував повідомлення про свою присутність в анексованому Криму Кобзон. Про це пишуть російські ЗМІ.

Кобзон зазначив, що хотів би там бути, але такої можливості немає через запропонований організаторами маршрут.

За словами Кобзона, з тих же причин відмовилися їхати в Крим співаки Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов.

"Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст", – заявив Кобзон.

Нагадаємо, раніше окупанти на анексованому півострові запустили рух по скандальному Кримському мосту. Рух відкрили по шляхопроводу на перетині автопідходу до Кримського мосту та шосе Героїв Сталінграду в місті Керч.