Відомо, що 15 травня 2018 року в Росії планують відкрити так званий Кримський міст. Однак російські співаки Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов відмовилися приймати в цьому заході участь.

"Ні, це не правда", – прокоментував повідомлення про свою присутність в анексованому Криму Кобзон. Про це пишуть російські ЗМІ.

Кобзон зазначив, що хотів би там бути, але такої можливості немає через запропонований організаторами маршрут.

За словами Кобзона, з тих же причин відмовилися їхати в Крим співаки Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

"Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст", – заявив Кобзон.

Нагадаємо, раніше окупанти на анексованому півострові запустили рух по скандальному Кримському мосту. Рух відкрили по шляхопроводу на перетині автопідходу до Кримського мосту та шосе Героїв Сталінграду в місті Керч.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на відділ комунікації комітету дорожнього господарства анексованого Росією Криму. Як зазначає джерело, новий об'єкт дозволить розвантажити сполучення між двома мікрорайонами Керчі.

"Рух запущено. Тепер шляхопроводом довжиною 1,8 кілометра зможе пересуватися громадський транспорт і пішоходи. У нижній частині – транспорт, який рухається до Кримського мосту і назад, після запуску руху автопідходу до мосту", – йдеться в повідомленні.

У мережі з'явилося перше відео роботи Кримського мосту.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Росії пояснили проблеми і затримки будівництва різних об'єктів в окупованому Криму, зокрема, Керченського мосту, використанням українських проектів та матеріалів. Російські ЗМІ з посиланням на звіт дирекції з управління федеральної цільової програми (ФЦП) Криму та Севастополя (спеціальна НКО, заснована урядом Росії, щоб стежити за ходом виконання плану-графіка кримської ФЦП), пишуть, що однією з причин затримок нібито є "збільшення вартості об'єктів у зв'язку з прийняттям (за браком інших) українських проектів-аналогів".