Популярний російський співак Діма Білан приміряв форму Героя Радянського Союзу. Співак сфотографувався у цьому вбранні зі своїм колегою, депутатом Держдуми РФ Йосипом Кобзоном.

Про це пишуть російські ЗМІ.

"Гвардії майор, Герой Радянського Союзу, кавалер орденів Червоної Зірки та Вітчизняної війни Діма Білан. І якийсь дідусь з колорадкой. Господи, виколи мені очі. Тепер я бачив усе. На добраніч", – відреагував на дане видовище журналіст Аркадій Бабченко.

Користувачі мережі у коментарях з цього приводу розвели бурхливу діяльність, підкресливши, що незаконне носіння державних нагород підпадає під статтю кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

"Взагалі, у нас просто за носіння форми без права на це вже відповідальність. А вже про державні нагороди взагалі мовчу. Ща тупо відправлю це фото в СК, нехай перевіряють. Будете ржати, але я це зробив. Я відправив цю фотографію з відповідними посиланнями на закон в СК РФ. Чекаю. Чи то Білана посадять, чи то мене", - написав Сергій Чурилов.

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська примусила фанатів нервувати: співачку ледь не збив потяг в тунелі метро Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, як окупанти намагатимуться знищити українців "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

"За що нагороди? У яких компаніях брав участь? Це все нагадує секс-ігрища - давай буду я медсестра, а ти поранений", – зазначила Naya Aliyeva.

"Нанюхавшись коксу, тремтячою рукою, нагороду повісив, адже він герой", "Мені здається, що з кожним роком все гірше і гірше? Маразм все міцніше та міцніше", – обурилися в мережі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" про Йосипа Кобзона, а особливо про його "життя після смерті" завжди ходило багато легенд та пліток. Говорили, наприклад, що на святій горі в Єрусалимі ним давно куплено місце на стародавньому єврейському кладовищі. Там спочивають знамениті равіни, письменники, лікарі, музиканти та політики. За переказами, всякий, хто там лежить, потрапляє у рай. Артист відмовився від місця на елітному цвинтарі. І пояснив причини.

"Я народився в СРСР, в Україні, живу в Росії, і в інший світ збираюся піти теж тут, бо ніколи про від'їзд куди-небудь навіть не думав", — розповів артист.

При цьому зауважив, що місце на кладовищі у нього, справді, є, але зовсім навіть не в Ізраїлі.