Курсант прикордонного інституту ФСБ Росії Сергій Удовиченко, який попросив політичного притулку в Україні, цілком може бути засланий для ліквідації когось із російських перебіжчиків.

Таке припущення зробив колишній співробітник ФСБ, учасник боїв за донецький аеропорт на стороні України Ілля Богданов.

"Цей персонаж не проти України, я думаю, що він працювати приїжджає по таким землякам як я. Тут багато до кого він може приїхати "чайку попити". Той же самий Ілля Пономарьов, він набагато цікавіший, ніж я", - зазначив Богданов.

За словами колишнього співробітника ФСБ, він би не став вірити версії курсанта з багатьох причин.

"Це повна маячня. Після мого випадку всіх перевіряли на поліграфі, купу моїх однокурсників навіть із Камчатки просто позвільняли. Він навчався в Підмосков'ї, а там контроль набагато жорсткіше. Це не 2010 рік, це дурниця те, що він розповідає. Я б не став з ним навіть перетинатися, тому що боюся. Раніше могли недогледіти такі моменти, але після мого випадку за цим всім дуже суворо спостерігали", - підкреслив він.

Популярні новини зараз
У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Варто відзначити, що раніше громадянин Російської Федерації, який є курсантом-військовослужбовцям ФСБ Росії, попросив статусу біженця в Україні.Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Днями на пункт пропуску "Гоптівка" на в'їзд в Україну прибув громадянин РФ 1997 року народження, який заявив, що він є військовослужбовцем ФСБ РФ і вимагає визнання його політичним біженцем. Під час первинного опитування та вивчення документів було встановлено, що він дійсно є курсантом третього курсу Голіцинського прикордонного інституту ФСБ РФ", - зазначив він.

В ході подальшого спілкування з'ясувалося, що громадянин РФ Сергій Удовиченко є етнічний українцем, добре знає українську мову і за своїми політичними поглядами засуджує чинну владу в Росії. За його словами, він неодноразово брав участь у мітингах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив виїхати в Україну.

Уточнюється, що на даний момент вирішується питання про надання громадянину РФ статусу біженця.

Курсант ФСБ Росії попросил в Україні статус політичного біженця.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на організаторів виборів у Криму чекає українська в'язниця.