Західні ЗМІ активно висвітлюють тему таємних переговорів оточення Дональда Трампа з оточенням російського президента Путіна.

Як випливає з інформації британського інформагентства Reuters, колишній радник США з національної безпеки Майкл Флінн та інші радники кампанії Дональда Трампа мали з російськими офіційними особами щонайменше 18 контактів за останні сім місяців президентської гонки.

"На додаток до шести телефонних дзвінків з участю російського посла Сергія Кисляка, ще 12 листів, дзвінків і текстових повідомлень відбулися між російськими чиновниками або близькими до Путіна людьми і радниками кампанії Трампа. Одним з таких контактів був український олігарх Віктор Медведчук", — повідомило Reuters.

"Путін — хрещений батько дочки Медведчука", — нагадує американське видання Daily News і додає, що в електронному листі Reuters Медведчук заперечував, що переговори мали місце.

Водночас агентство Bloomberg, продовжуючи висвітлювати роль Медведчука, нагадало, що з Полом Манафортом український олігарх познайомився 2014 року.

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Українців попередили про плани стихії на осінь і зиму: "Готуйтеся до спеки"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

"Медведчук настільки близький до Кремля, що Путін є хресним батьком доньки. У письмовій відповіді на запитання він сказав про Манафорта, що той був "найкращим із зарубіжних і вітчизняних політичних консультантів. Те, що відбулося в США минулого року, лише підтверджує мою думку". За його словами, з тих пір він з Манафортом не спілкувався. Прес-секретар Манафорта підтвердив факт цього знайомства у 2014 році, але заявив при цьому, що випадків спілкування безпосередньо з Медведчуком не пам'ятає", — пише Bloomberg.

Крім Медведчука і Кисляка, особистості інших учасників контактів з оточення Путіна залишаються секретними. З-посеред оточення Трампа розслідування змогло встановити лише особистість колишнього радника США з національної безпеки Майкла Флінна, оскільки приватне життя американських громадян захищена законом, зазначило видання.

"Проте офіційні особи США можуть вимагати, щоб інші учасники переговорів були "викриті" за певних обставин", — вважає Daily News.