Українські депутати та їхні діти продовжують користуватися російськими сервісами, незважаючи на заборону, яку 17 травня підписав Президент України Петро Порошенко.

За інформацією ЗМІ, всупереч внесенню до списку санкцій сервісами продовжує користуватися Дарина-Богдана - дочка націоналіста від "Свободи" Олега Тягнибока. Син Гордій, підписаний як Горко, теж часто заходить на свої сторінки у ВКонтакте.

Відзначається, що представники "Оппблоку" відкрито виступили проти блокування "Однокласників" і "ВК", заявивши, що не збираються видаляти свої акаунти.

Головний радикал Олег Ляшко вимушено видалив сторінку лише після того, як Комітет виборців України влаштував йому публічну прочуханку. Після цього відмовився від соцмереж і підлеглий Ляшка Андрій Лозовий, хоча ще в День вишиванки публікував фотографії депутатів у національних вбраннях.

Також ЗМІ зазначають забавний факт: до списку порушників потрапили і однопартійці Петра Олексійовича: Мустафа Найєм і Сергій Лещенко продовжують ігнорувати загальнонаціональну заборону і користуються соціальними сторінками.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як блогер пригадав Ксенії Собчак старі "грішки" після скандального звернення до Петра Порошенка.