Скандальний народний депутат Олег Ляшко вкотре зміг вислизнути від руки правосуддя: Печерський районний суд заборонив Генеральній прокуратурі провести позапланову перевірку е-декларації, яку ватажок українських радикалів подав у 2016 році: 30 січня його звинуватили в ухилянні від сплати податків.

Рішення суду опубліковано 21 червня в Єдиному держреєстрі судових рішень. Так, у декларації за 2015 рік, яку Ляшко подав до Нацагентства з питань запобігання корупції, міститься інформація про готівку в розмірі 740 тисяч доларів, 90 тисяч євро і 890 тисяч гривень. Також депутат зазначив 12 об'єктів рухомого майна, проте ні слова не написав про їхню вартість, рівно як і промовчав про вартість 10 об'єктів нерухомості, якою радикал обзавівся у період з 2009-го по 2013 рік.

Податкові агенти з'ясували, що з 1998-го до 2016 року кишеня Ляшка поповнилася на 3,3 мільйона гривень, а податків сплачено на суму 398 тисяч. У Печерському суді пояснюють відмову: Ляшко не може звинувачуватися в несплаті податків, оскільки не знаходиться в списку тих, хто зобов'язаний ці самі податки платити. Також суд не побачив нічого кримінального в декларації Ляшка і відмовив у проведенні перевірки на предмет незаконного збагачення. Чим радикал викликав таку довіру, в суді не пояснили.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Печерський суд зобов'язав Генпрокуратуру порушити кримінальну справу проти "Батьківщини".