Тільки твої слова можуть зробити твого чоловіка справжнім королем. Про те, що потрібно йому для цього говорити, читай в матеріалі Clutch.

Стосунки між чоловіком і жінкою – це справжнє мистецтво, яке вимагає щоденного вкладення, віддачі і, звичайно ж, імпровізації. Крім смачної вечері, порядку в будинку і сексуального задоволення, чоловік хоче знати, що його люблять, цінують, поважають. І найкращий спосіб показати твоє ставлення — говорити коханому правильні слова.

Отже, ось ті самі 12 фраз, які чоловіки хочуть чути від своїх жінок:

1. "Я в тебе вірю".

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних
Показати ще

Чоловік ніколи не скаже цього вголос, але повір, йому дуже важливо, що близька людина в нього вірить. Особливо якщо він переживає не найкращий період.

2. "Ти виглядаєш так привабливо".

Чоловіки теж приділяють увагу своїй зовнішності і хочуть чути компліменти.

3. "Ти такий сексуальний".

Є різниця між тим, щоб виглядати привабливо і сексуально. У другому випадку чоловік розуміє, що він не просто добре виглядає, але ще й збуджує тебе.

4. "Ти не такий, як інші".

Чоловіки завжди хочуть бути особливими в очах своїх жінок.

5. "Мені подобається, коли ти мене обіймаєш".

Чоловіки люблять відчувати себе захисниками.

6. "Мені добре поруч з тобою".

Твій чоловік може переживати про те, що ти шукаєш йому заміну, тому йому важливо знати, що у вас все добре.

7. "Повеселися з друзями".

Якщо ти будеш заохочувати його бажання зустрітися з друзями він полюбить тебе ще більше.

8. "Я тобі довіряю".

Ніхто не хоче бути у стосунках, де тобі не довіряють. Чоловікові подобається чути, що ти йому довіряєш, що він не має перед тобою звітувати.

9. "Можеш мені допомогти?".

Так чоловік зможе відчути себе потрібним і сильним.

10. "Давай спробуємо".

Це відображає твою готовність спробувати щось нове, будь це розвага чи експерименти в ліжку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", спільний побут понівечив теплі і піднесені почуття, згасла пристрасть, а поцілунки і обійми перетворилися в якісь автоматичні, трапляються ніби "за розкладом" - так в основному починається розлучення ще задовго до формального підписання документів про розрив шлюбу.