Насправді бути жінкою, від якої ніколи не захоче піти чоловік – це теж свого роду робота. У цій добірці ви дізнаєтеся, якими секретами користуються ідеальні дружини. Передає Clutch.

1. Вона незалежна

Мудра жінка цінує свого чоловіка, але вона ні краплі від нього не залежить. У такої жінки є своє джерело доходу, свої друзі й захоплення. Тому, якщо щось трапиться, без чоловіка її світ не завалиться.

2. Вона розуміє, що світ не зійшовся клином на НЬОМУ

Популярні новини зараз
В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків
Показати ще

Сильному чоловікові потрібна сильна жінка. Потрібно пам'ятати, що в світі існують не тільки ваші відносини і жити своїм життям, окремим від нього.

3. Жінка — це муза домашнього затишку

Жінка повинна зберігати в будинку атмосферу затишку і спокою, через яку чоловікові завжди захочеться туди повертатися.

4. Вона не утриманка

Ця жінка ніколи не буде випрошувати у чоловіка гроші на нову шубу або кільце, вона зможе придбати собі все сама.

5. Вона не тільки коханка, але і найкращий друг для свого чоловіка

Найміцніші ті відносини, де партнери можуть відчувати себе рівними один з одним. Чоловікові не так потрібен секс, як розуміння. Хороша дружина завжди буде йому другом, якому можна розповісти все.

6. Вона не нав'язлива

Не варто нав'язуватися чоловікові, кожному потрібно іноді побути наодинці з собою. Хороша дружина все зрозуміє і прийме замість того, щоб нападати з докорами.

7. Вона завжди готова вчитися

Не ставайте домашньої клушей: ви будете викликати в своєму чоловікові набагато більше захоплення якщо у вас з'являться нові враження. Розвивайтеся! Знаходьте нові секції, читайте нові книги і дивіться нові фільми.

8. Вона допомагає чоловікові розвиватися

Лейтенант стане генералом тільки з мудрою жінкою. Такою, яка буде надихати його розвиватися і ставати кращим.

9. Вона ніколи не говорить погано про свого чоловіка

Подруги скаржаться на чоловіків? Будьте мудрішими. Якщо ви будете вважати свого чоловіка ідеальним, всім навколо буде здаватися так

10. Вона слабка, але не дурна

Не намагайтеся бути матір'ю для вашого чоловіка і дозвольте йому проявити свою силу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", певні жіночі типажі довго можуть залишатися одні. А все через невміння проаналізувати свої власні почуття і зрозуміти, що насправді важливо.

Стурбовані браком дівчата вважають заміжжя самоціллю. Їм рідко важливо за кого виходити заміж. Головне – щоб покликали. Почасти це тиск суспільства, але ідея того, що заміжжя обов'язково може нав'язуватися мамою з самого дитинства. І тоді вже доросла жінка відчуває себе неповноцінною, якщо не має штампа в паспорті.