Відомий лікар-нейрохірург вивела 10 правил, за допомогою яких можна зберегти і зміцнити своє здоров'я. Читай про це в матеріалі Clutch.

Рідина

Пийте не менше 2.5 л води без газу в день. Газ розтягує кишечник і сприяє тому, що живіт з часом втрачає тонус. Любителі пива, квасу, лимонадів і коли – це практично завжди власники в'ялого пуза.

Вага

Щодня вранці стежте за своєю вагою, встаючи на вагу до їжі. Пам'ятайте, що безпечна швидкість схуднення - це 30 грам в день. При цьому ви втратите близько 10 кг в рік.

Олія

Щодня вживайте одну чайну ложку оливкової олії. Це знижує ризик інфаркту та інсульту. В оливковій олії містяться незамінні жирні кислоти – лінолева, олеїнова і ліноленова. Ці жирні кислоти неможливо замінити ніякими іншими. Нашому організму вони життєво необхідні. В них містяться подвійні і потрійні зв'язки між вуглецем і воднем. Ці зв'язки руйнують шкідливі вільні радикали в нашому тілі.

Хліб

Виключіть з раціону білий хліб, замініть на чорний. У чорному хлібі багато вітамінів групи "В", корисних для центральної нервової системи, а в білому тільки дуже багато цукру.

Самомасаж

Кожен день розтирайте тіло руками, робіть самомасаж. Ця проста процедура покращує рух лімфи, зменшує набряки.

Прогулянки

Гуляйте і рухайтеся кожен день. Робіть хоча б просту гімнастику.

Пилок

Вживайте квітковий пилок — природнє джерело вітамінів, по 1 чайній ложці в день, якщо немає алергії. Продається в магазинах з медовою продукцією.

Кава

Виключіть з раціону розчинну кава, алкоголь, енергетики. У розчинній каві крім хімії і канцерогенів не міститься абсолютно нічого.

Мінеральна вода

Пийте мінеральну воду типу Боржомі мінімум 2 рази в тиждень. Це знижує ризик онкологічних захворювань.

Посмішка

Жартуйте і посміхайтеся кожен день! Позитивний настрій покращує пам'ять і увагу, знижує ризик нещасних випадків і фатальних помилок.

Нагадаємо, пийте скільки хочете: Супрун дала ще один безцінний рада.

Як повідомляв Знай.ua, 5 способів підготувати організм до активної і веселою осені.

Також Знай.ua писав, схуднути без дієт і тренувань: 5 правил на шляху до стрункості.