1. Будьте чесні з собою. Коли ви навчитеся об'єктивно оцінювати свої здібності, ви зможете визначити свої межі, і це безсумнівно допоможе вам у житті. Але не варто недооцінювати !

2. Не порівнюйте себе з іншими. Самовпевнена людина знецінює чужі таланти, навички та здібності. Особливо це стосується тих людей, які піддаються маніпуляціям інших людей, які хочуть виглядати краще в очах інших.

3. Перевіряйте свої здібності з обережністю. Не пірнайте на глибину, поки ви не навчитеся робити це у водоймах з невеликою глибиною. Поступово йдіть до своєї цілі, не намагаючись отримати все і відразу.

4. Прислухайтеся до критики, особливо до конструктивної критики від людей, яким ви довіряєте. Це один з найбільш важливих кроків, які допоможуть вам боротися з надмірною самовпевненістю. Звичайно, критика не завжди виправдана. Однак ваші близькі можуть бути праві, так як вони бачать вас з боку. Більшість людей хочуть отримати вигоду з вашої заниженої самооцінки, так що не поспішайте приймати її близько до серця.

5. Серйозно ставитеся до своїх обіцянок. Коли ви обіцяєте щось зробити, будьте реалістичні, оцінюючи свій час і сили. Якщо ви пообіцяли одному допомогти пофарбувати автомобіль, але раніше ніколи не робили цього, ця робота може затягтися у триденний проект, якщо ви стали жертвою своєї власної самовпевненості.

Нагадаємо, що кожен дочекається своєї щасливої години, а коли він настане, зірки підкажуть. Представники деяких знаків зодіаку зустрічають свої половинки в дуже юному віці, а інші сідають в поїзд на ходу.

Як повідомляв Знай.uа, астрологи упевнені, що крім генетики і способу життя впливає на довголіття і розташування зірок. Дізнайся з матеріалу Clutch чи ти зможеш прожити довге життя.

Знай.uа писав, неймовірні вбрання, достаток дивних і смішних трендів – це всі 70-е. Деякі з них повернулися до нас. Передає Clutch.