Еротичний гороскоп на 11 жовтня Овен

Сьогодні ви будете трохи напружені, а це буде псувати настрій. Тому вечір краще почати з масажу, починаючи з верху і закінчуючи низом.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Телець

Вам сьогодні потрібно буде вислухати безліч порад щодо вашого інтимного життя. Тож не дивно, якщо це вивітрить все думки про секс, а можливо ви захочете довести, що все робите правильно.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Близнюки

Можливо ваше життя стало занадто нудним, і єдине, що зможе його урізноманітнити, це інша людина. Подивіться, як відреагує на таку пропозицію ваш партнер.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Рак

Сьогодні ви зустрінете прекрасного незнайомця, який довго буде займати ваші думки. Але пускатися в цю пригоду ви можете тільки в тому випадку, якщо серце ваше не зайняте.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Лев

Сьогодні ви захочете шепнути на вушко партнеру дещо, що допоможе вашому вечору. Але через велику кількість чужих вух у вас це так і не вийде. А значить і вечір буде втрачено.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Діва

У вас сьогодні почнеться напад нарцисизму. Щоб на вас ніхто не ображався, вам потрібно просто поставити перед собою дзеркало, перед собою і партнером.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Терези

Ваш партнер буде більше звичайного благати про пощаду. А все тому, що сексуальна енергія б'є в вас ключем, і ви його просто замучите.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Скорпіон

Чекайте сюрпризу, свята і феєрверків. Ваш партнер організовує вам дещо вельми незвичайне, але вам точно сподобається. Такого ви від нього не очікували.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Стрілець

Багато хто вважає, що секс - не місце для розмов. Але гробова тиша, яку порушує лише скрип ліжка, зовсім не те, що буде у вас сьогодні. Можете навіть пожартувати, це додасть цікаву нотку.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Козеріг

Не використовуйте шкіру, шпильки і занадто незручний одяг і пози. Вам потрібно вибрати щось більш комфортне, або просто не одягайтеся зовсім.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Водолій

Сьогодні вас буде найбільше збуджувати еротична література, навіть якщо еротики в ній зовсім небагато.

Еротичний гороскоп на 11 жовтня Риби

Вам сьогодні краще не експериментувати, все це закінчиться лише невдачами і неприємними наслідками, які залишать свій осад.