Зовсім нещодавно було проведено дослідження, яке довело, що запах чоловічого тіла діє на жінку як заспокійливе.

У ході цього експерименту жінкам давали вдихнути запах декількох футболок. Серед них були ті, які протягом декількох днів носили їх чоловіки. А ще футболки з нейтральним запахом, і з запахом прального порошку. Дослідження показало, що аромат коханого чоловіка діє на дівчат заспокійливо.

Це безпосередньо пов'язано з емоційною пам'яттю: вдихаючи запах, який належить коханій людині, ми подумки знаходимося поруч з нею. Це нас і заспокоює. У тому разі, якщо стосунки приносять дискомфорт і пов'язані тільки з негативними спогадами, то і чоловічий запах приємних почуттів викликати не буде. Швидше навіть навпаки: підвищить нервозність і викличе неприємні емоції.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Собака, схожа на пельмень, рекордно схудла: таке під силу не кожній людині

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Проводили цей експеримент вчені з Університету Стокгольма. Тепер вони стверджують, що результати таких досліджень несуть в собі величезну практичну користь, адже дівчатам, які знаходяться в стресових ситуаціях та багато нервують, достатньо лише відчувати запах свого рідного чоловіка поруч, щоб привести свої нерви в порядок.

Але нагадаємо: це тільки в випадку нормальних, щасливих стосунків, які викликають лише позитивні емоції. У випадку серйозної сварки, ймовірно, цей метод також не спрацює.

Зараз ці ж вчені займаються схожим дослідженням, тільки на цей раз вони будуть досліджувати те, як на психіку людини впливає запах друзів, а не романтичного партнера.

Все це для того, щоб якомога детальніше розібратися у зв'язку запахів з нашими спогадами, як приємними, так і не дуже. А також з настроєм і загальним самопочуттям організму.

Нагадаємо, психологи виділили 7 обов'язкових видів сексу, які допоможуть зберегти відносини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" цей симптом багато ігнорують, але він запросто може вас вбити.

Також портал "Знай.uа" писав про те, як перестати потіти.