Вченим вдалося з'ясувати, що найнеприємнішим для сприйняття людиною запахом є сірководень. Результати дослідження були приведені на порталі Science Alert.

На другому місці розташувався тропічний фрукт дуріан. Його аромат здатний утворювати абсолютно різні запахи: від тухлих яєць до карамелі. Таке розмаїття запахів відбувається з-за того, що в плоді фрукта присутні 44 активні ароматичні з'єднання.

Третє місце рейтингу неприємних запахів зайнлав квітка Раффлезія Арнольда. Рослина пахне одночасно трупним розкладанням і рибою. Таким чином квітка приваблює комах, які запилюють її.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

На четвертій сходинці розташувався найнеприємніший на запах сир у світі Вйо Булонь. Він виготовляється з непастеризованого коров'ячого молока і дозріває від 7 до 9 тижнів.

Завершує топ-5 найбільш огидних ароматів у світі запах малого мурахоїда. Він, за оцінками фахівців, пахне в кілька разів гірше скунса. Ця здатність дозволяє йому врятуватися від хижаків.

Раніше експерти назвали продукти, які здатні вплинути на запах вашого тіла. Деякі продукти харчування та напої мають специфічні особливості. При тому, що сам піт не має запаху, його смердючий аромат формується під дією бактерій, які в ньому мешкають. Продукти можуть грати в цьому процесі не останню роль.

На ранок після бурхливої вечірки не просто так здається, ніби пари алкоголю просочили тіло наскрізь. Саме алкоголь займає перше місце серед напоїв, які провокують неприємний запах тіла.

Нагадаємо, аромат сатани: британські копи знайшли путінський отруту в одеколоні.

Як повідомляв Знай. ua, що вчені нарешті з'ясували, як запахи пов'язані з спогадами.

Також Знай. ua писав дівчатам на замітку: це суперзасіб збереже вашу красу на довгі роки.