Деякі продукти харчування та напої мають специфічні особливості. При тому, що сам піт не має запаху, його смердючий аромат формується під дією бактерій, які в ньому мешкають. Продукти можуть грати в цьому процесі не останню роль. Про це повідомляє Clutch.ua.

М'ЯСО

Дослідники з Чехії ще в 2006 році провели експеримент, в якому взяли участь 17 чоловіків. При цьому оценщицами запахів їх тіл виступили 30 жінок. У рамках експерименту перші два тижні одні чоловіки регулярно вживали в їжу червоне м'ясо, а інші повністю від нього відмовилися. Запах м'ясоїдів виявився більш різким і менш привабливим.

М'ясо є досить важкою їжею. Він довго засвоюється і часом м'ясні волокна починають просто розкладатися в організмі. Це і тягне за собою неприємний аромат. Без шкоди для тіла і запаху червоне м'ясо варто вживати в їжу не частіше пари раз у тиждень.

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

АЛКОГОЛЬ

На ранок після бурхливої вечірки не просто так здається, ніби пари алкоголю просочили тіло наскрізь. Саме алкоголь займає перше місце серед напоїв, які провокують неприємний запах тіла.

Алкоголь нашим організмом сприймається виключно як небезпечний токсин і всі ресурси він направляє, щоб усунути його. Так, організм перетворює спиртне в нетоксичну оцтову кислоту, яка частково виходить з організму через пори в шкірі. Звідси і неприємний запах.

КАПУСТА

Кожен вид капусти містить не тільки вітаміни, але і сірку. Саме її зміст в овочі і надає нашому тілу неприємний запах. Крім того, смачна капуста часто служить причиною метеоризму. А все із-за того, що в результаті життєдіяльності організму сірка розщеплюється на речовини зі специфічним і дуже стійким запахом.

ЧАСНИК І ЦИБУЛЯ

Від цих корисних продуктів зі стійким різким запахом поганий аромат може бути не тільки з рота. Вони, а також перець чилі не діють позитивно, накопичуються в організмі і виходять через пори шкіри.

МОЛОКО

Обмеження на вживання молока в їжу, як правило, мають тільки ті, хто страждає непереносимістю лактози. Однак насправді у багатьох дорослих людей також бракує даного ферменту. Це легко перевірити. Після молочних продуктів від тих, хто погано переносить лактозу, починає пахнути капустою.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" виробники готові на все, щоб продовжити термін придатності товару. Ризикуючи при цьому вашим здоров'ям.