Міжнародна група вчених з австраліского університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що окрема категорія популярних продуктів може стати причиною, по якій ставлять діагноз "безпліддя".

Медики простежили, як жирні, смажені продуктів із серії фаст-фуду впливають на жіночу фертильність: результати з'явилися на сторінках видання Human Reproduction.

Медики сконцентрували своє дослідження не на бездітних парах, а на жінках, які вже завагітніли, але далося їм це не далеко не з першої спроби і великими трудами. Під час проекту медики вивчили показники здоров'я учасниць експерименту (всі вони були на різних термінах вагітності), їхні звички, спосіб життя, раціон, а також терміни, які пішли на спроби зачати дитину.

Дуже часто діагноз "безпліддя" ставлять жінкам, які більше року намагаються завагітніти. Однак в дослідженні брали участь і здорові жінки, у яких теж були проблеми із зачаттям. Як виявилися, вони вживали в їжу багато фастфуду, в тому числі - за місяць до зачаття. А фруктів, овочів, зелені, риби в їх раціоні було небагато.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Показати ще

Крім фаст-фуду знижують жіночу фертильність алкоголь, цигарки, а також різке схуднення або навпаки - набір ваги. Тому медики рекомендують жінкам, які хочуть пізнати радість материнства, переглянути свій раціон і режим харчування якомога раніше до моменту зачаття. Важливо не тільки знизити кількість шкідливої ​​їжі, кинути палити і звести споживання алкоголю до мінімуму, але також харчуватися своєчасно, не пропускати прийоми їжі, не голодувати і не наїдатися безпосередньо перед сном.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в Британії молода дівчина пережила 7 інсультів всього за один день. Медики спочатку примудрилися вирішити, що з нею все в порядку, а після змінили рішення: студента просто вусмерть п'яна.