Любов до цукру - це солодкий полон. Ти помиляєшся, думаючи, що здаєшся в нього добровільно.

Про це повідомляють росЗМІ.

Той факт, що цей білий порошок впливає на нас подібно наркотику, зовсім не міф. Сумніваєшся? Тоді спробуй на час відмовитися від нього. Доведено, що при вживанні солодкого в мозку активізуються ті ж центри, що й при споживанні кокаїну, причому залежність від цукру виникає на пару днів раніше, ніж від наркотику.

Лікарі категоричні: споживання солодкої добавки необхідно знизити максимально або ж відмовитися від неї зовсім (нічого страшного не трапиться, організм може отримувати глюкозу з ліпідів і протеїнів).

Прилив сил

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Відомо, що почуття насичення приходить лише через 15-20 хвилин після їжі. З солодким та ж історія: відклавши в сторону запечені мюслі, шоколадний батончик або стакан соку (коробкові соки містять більше цукру, ніж газована вода), ти спочатку відчуєш прилив самоповаги, а трохи пізніше - енергії і сил.

Поліпшення настрою

У нейробіології їжу називають "природною винагородою", адже вона приносить задоволення мозку. Пережити цукрову ломку в перший день складно, буде хотітися ще й у великих дозах. Здобувши гору над згубної тягою до кінця першого дня, ти помітиш, що тобі вже простіше не дивитися в бік солодкого, і дратівливість з перепадами настрою напливають не так часто. На наступний ранок ти відчуєш синдром відміни і, щоб не потягнутися за забороненим продуктом, захочеш знайти йому заміну. Дієтологи вважають, це найкращий час, щоб заповнити звільнене від цукру місце здоровою їжею. Сміливо вводь в раціон більше овочів, тоді рівень цукру в крові остаточно стабілізується, і ти відчуєш полегшення і поліпшення загального стану.

Спокійний сон

Протягом перших 3-4 днів тяга до солодкого буде посилати в мозок тривожні сигнали. У запущених випадках справа може дійти до депресивних станів. Намагаючись "заїсти" поганий настрій, ми випробуємо бажання знову стати на хибний шлях: адже солодке подарує нам ендорфіни і задоволення. Небезпечна теорія, адже цукор не є антидепресантом, як прийнято вважати, навпаки, він запускає вироблення кортизолу, гормону стресу. Звідси неспокійний сон з усіма витікаючими наслідками. Відмова від цукру здатний налагодити цикл здорового сну вже до кінця першого тижня. Це стане точкою відліку для видимих ​​змін з тілом.

Поліпшення пам'яті

Всі ми знаємо, що солодке живить мозок, і ще в школі перед контрольною намагалися з'їсти шоколадний батончик. Однак є і зворотна сторона медалі: доведено, що надлишок цукру порушує зв'язку між клітинами мозку і здатність до навчання. Так, відмова від цукру навіть на тиждень допоможе зберегти нервові клітини, пам'ять і гострий розум.

Стрункий силует

Через місяць після цукрової дієти ти відчуєш, що скинула окови. Позбувшись від звички поглинати солодке, ти почнеш налягати на овочі та зелень. Організм буде отримувати достатньо корисних речовин, щоб забути, що існує в режимі Детокс, і ти відчуєте бадьорість і приплив сил. З однією лише різницею: тепер в організмі не накопичується цукор, який перетворюється в зайві кілограми, так що, швидше за все, оточуючі помітять, що ти схудла. Тепер ваше завдання - утримувати цю планку і харчуватися продуктами, що не містять цукор. Втім, при стійкому ефекті дієтологи дозволяють раз в тиждень влаштовувати собі чітміл з потураннями з улюблених ласощів - але не більше.

Як цукор впливає на мозок.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ці продукти вас вбивають.