Ситуація в Керченській протоці не дає спокою не тільки РНБО та спецслужбам, а й простим українцям. Практично одразу після оголошення про можливість воєнного стану і провокацію арміє Путіна, мережу заполонили гнівні коментарі.

Самого господаря Кремля зобразили у мемі, як "пірата Азовського моря" – пародія на Джонні Деппа вийшла доволі кумедною.

Українці розділилися у думках, але більшість наголошує: не треба сидіти склавши руки, особливо чиновникам і депутатам, їх самих радять відправити "вирішувати конфлікт":

Популярні новини зараз

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

"На хвіст солі йому насипе? Скільки вже можна ці вистави демонструвати?", "так буде пояснення.. чому росіянам вдалося захопити три наших човни...", "нехай кондитер-воїн пояснить.. як так що ми втратили без бою три кораблі ...", "Чому не ввели військовий стан, коли зелені чоловічки в Криму захопили наші кораблі а потім і весь Крим?", "ось нехай Верховна Рада встає і йде на війну. Чого сидять свиноморди?", "хлопці на передовій- не в ту сторону стріляєте", "вдумайтесь. Рада Безпеки ООН збирається сьогодні на 11 годин, а "наші" депутати піднімають ср*ки лише на 16 годин. От вам відношення влади до України і його народу", "Всю ВР посадити на кораблі і відправити бити супостата", - пишуть у коментарях.

Дивіться: Порошенко підтримав запровадження воєнного стану

Нагадаємо, Порошенко терміново звернувся до ветеранів.Як повідомляв "Знай.ua", керівник російського Міністерства внутрішніх справ Сергій Лавров на тлі подій, які відбувалися у Керченській протоці, вирішив знову взятися на "налагодження дипломатичних стосунків" із Заходом. Також "Знай.ua", українцям пояснили, що зміниться після запровадження воєнного стану.