1. Виконуйте розтяжку до і після занять. Розтяжки підвищують гнучкість, що дозволяє знизити ризик травм. До того ж, вони допомагають розігрітися м'язам, а також охолонути після навантажень швидше. До того ж, не варто відразу після тренування йти по своїм справах. Краще посидіти 10-15 хвилин, щоб м'язи не перенапряглись.

2. Виконуйте аеробні вправи. Виділяйте не менше 150 хвилин на тиждень на легкі аеробні навантаження або 75 на більш інтенсивні аеробні вправи, щоб залишатися в гарній фізичній формі. Це допоможе зміцнити ваше серце, і воно зможе витримувати великі навантаження, при цьому зберігати серцевий пульс в нормі.

3. Силова підготовка. Силові вправи слід виконувати не рідше двох разів на тиждень. Вони важливі навіть у тому випадку, якщо у вас немає мети наростити м'язову масу. Таким чином ваші м'язи будуть готові до будь-яких силових навантажень, що піде тільки на користь вам і вашому тілу.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

4. Вправи на рівновагу. Дані вправи дозволяють покращити рівновагу. Виконуйте такі вправи кілька разів на тиждень. Найпростіший приклад – спробуйте зберігати рівновагу, стоячи на одній нозі. Через час перемістіть вагу на другу ногу. Таким чином ваша координація а рівновага покращиться.

5. Розвивайте гнучкість. Гнучкість дозволяє знизити ризик травм, оскільки найчастіше травмуються саме тверді м'язи. До того ж, м'язи розтягуються і збільшуються в розмірі, робить тіло підготовленим до різних фізичних навантажень. Це корисно як для чоловіків, так і для жінок.

Нагадаємо, що принесе радість кожному знаку Зодіаку. Прислухайтеся до себе – можливо, ви акцентировались "не те"?

Як повідомляв Знай.uа, дізнайтесяна що приречений ваш знак Зодіаку за життя. В число щасливчиків увійшли ті сузір'я, які мають більше шансів домогтися успіху.

Знай.uа писав про гороскоп на тиждень 10-16 грудня.Зірки внесуть корективи в життя Тельців.