Користувач соціальної мережі Reddit розповів про те, що його кохана дружина вирішила завагітніти за допомогою ЕКЗ-запліднення. Вона прийшла до цього, адже хоче, щоб батько її дитини мав більш привабливу зовнішність.

Чоловік повідомив, що через 3 роки після весілля вони з дружиною захотіли завести дитину. Його половинка зізналася, що подумиваерт про пошук донора сперми. Він повинен бути більш красивим і більш розумним, ніж її чоловік. Вона вважає, що хороша генетика забезпечить легку і щасливе життя дочки або сина.

Така ідея ввела в ступор не тільки чоловіка, але і всіх користувачів. Він визнає, що не відрізняється особливою красою і привабливістю. Але і його дружина не може похвалитися видатної зовнішністю.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Чоловік поцікавився у своєї дружини щодо того, чи варто пошукати для їх майбутніх дітей не тільки іншого батька, а й іншу матір. Але жінка вважає неприйнятним такий варіант.

Деякий час по тому користувач поділився з передплатниками тим, що, як виявилося, його дружина вже підшукала батька для їх дитини. Цим чоловіком став її товариш по службі. З'ясувалося, що у неї з ним були стосунки поза шлюбом. Чоловік розповів, що після цього подружжя вирішило подати на розлучення.

Раніше "Знай.ua" писав: мама новонародженої дівчинки підписала контракт з модельним агентством

А також: вагітна Седокова засвітилася в клубі

Як повідомлялося: у Фастові знайшли тіло жінки, ймовірно, вона була вагітною