1. Зверніть увагу на емоційні тригери. Тяга до солодкого з'являється з-за голоду. Часто така тяга викликана емоціями. Важливо згадати той момент, коли ви захотіли поїсти солодкого в останній раз. Саме ця ситуація і змушує вас тягнутися до солодкої їжі, яка не завжди корисна, якщо говорити про випічці, а не про фруктах.

2. Відзначайте тягу з-за стресу. Тяга до солодкого може також бути викликана стресом. Стрес виробляє в організмі речовина під назвою кортизол, який є гормоном стресу. Якщо у вас є тяга до їжі з-за стресу - необхідно заспокоїтися, і намагатися не нервувати протягом цілого дня. До того ж, втома теж може стати причиною тяги до солодкого.

3. Распознайте, коли вам потрібен приплив енергії. Коли ви втомилися, ви шукаєте швидкий і легкий спосіб підняти рівень своєї енергії. Цукор забезпечує тимчасовий прилив сил, але він не триває довго. До того ж, у солодкого є побічні ефекти - рівень енергії стане нижче, ніж він був до вживання солодкого. Такий собі парадокс.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

4. Визначте гормональну тягу. У жінок тяга до солодкого може бути викликана передменструальним синдромом, у зв'язку з зменшенням вироблення ендорфіну в організмі. Споживання цукру підвищує концентрацію у мозку хімічних речовин, відповідальних за гарний настрій. Це теж може бути причиною тяги до солодкого. Потрібно знайти відповідну альтернативу - фрукти, або інші натуральні продукти.

5. З'їжте нормальну їжу. Якщо вам хочеться чогось солодкого, може бути, ви просто голодні? З'їжте нормальну, здорову їжу, це зменшить тягу до солодкого, викликану зниженням рівня енергії. Таким чином, відмовитися від солодкого буде ще простіше.

Нагадаємо, сучасний 6-річний хлопчик вразив своїм нестандартним листом до Санти.

Як повідомляв портал "Знай.uа" знайшли 120-літній лист Санта Клаусу, мрії 5-річної дівчинки зворушили світ.

"Знай.uа" писав, у німецькому місті Рот дітлахи більше не зможуть писати листи Санта-Клаусу і вішати їх на новорічну ялинку.