Свіжі меми не тільки можуть підняти настрій, але і повідомити про найпопулярніших події в світі. Про топові жарти, які підірвали інтернет, читайте у підбірці від Знай.ua.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Кіт застряг у вікні

Це мем з котом, який застряг в рамі вітрини в китайському кото-кафе. Кіт, який не бажає залишати затишне містечко у віконній рамі, став символом неприємностей, які псують наш душевний стан.

<em>Щастя, гроші та схуднення / Я / Депресія </em>

Я знайшов тепло / і вихованців? / Ні! Не вихованців! / Але, моє тепло

Моя постіль / Я / Школа/робота/сімейні вечері

Я / 2019

Токсичні стосунки з чоловіками / Я / Мій терапевт

Моя зона комфорту / Я

Індіана Джонс дивиться на ідола

Це мем, на якому Харрісон Форд в образі Індіани Джонса задумливо дивиться на золотого ідола, приклавши праву руку до підборіддя.

Кадр взято з фільму "Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега", який з'явився на світ ще у 1981 році. Картина починається зі сцени в південноамериканських джунглях, де археолог Індіана Джонс викрадає золотого ідола із стародавнього храму.

Ленін / Голодуючий народ

Харрісон Форд з ідолом часто зображають складні взаємини між людиною і його проблемою.

11-річний я / Порно

Накурений я в 3 ночі / Залишки бургера які я знайшов у машині